Duyurular | ANGİKAD SEZON AÇILIŞ BULUŞMASI & GİRİŞİMCİLİK YOLU PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISI

ANGİKAD SEZON AÇILIŞ BULUŞMASI & GİRİŞİMCİLİK YOLU PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISI

ANGİKAD SEZON AÇILIŞ BULUŞMASI & GİRİŞİMCİLİK YOLU PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISI

19/09/2022

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimiz tarafından 2021 yılı sonunda İçişleri Bakanlığı’na başvurmuş olduğumuz, ANGİKAD Girişimcilik Yolu Projemiz, Ankara Valiliğinin uzun süren araştırmaları ve incelemeleri sonrasında hibe desteği verilmesine uygun görülmüştür. 

Projemizin amacı girişimci olmak kadınlara yönelik eğitim programlarının oluşturulması, yaygınlaştırılması ve içeriğinin zenginleştirilmesi, girişimcilik fikirlerin alışverişine ve olgunlaştırılmasına imkan veren yapıların güçlendirilmesi ve sayılarının artırılması, kadın girişimcilerin alternatif finansman olanaklarının yaygınlaştırılması, bu doğrultudaki işbirliklerinin geliştirilmesi, mentorluk olanaklarının geliştirilmesi ve arttırılması ve Ankara girişimcilik ekosistemindeki mevcut yapıların ve işbirliklerinin daha etkin çalışmasının sağlanmasına yönelik özel nitelikli bir model proje örneğinin oluşturulması ve böylece hayata geçirilecek yeni is fikirleri ile sektörel çeşitlenmenin ve ihtisaslaşmanın desteklenmesi, özel bilgi, beceri ve teknolojilerin geliştirilmesi, transferi veya yaygınlaştırılmasıdır.

Projemizin açılış ve lansman toplantısını basının da katılımıyla gerçekleştireceğiz.

Projemizin açılış toplantısının ardından ANGİKAD Sezon açılışımızı, yeni ve eski üyelerimizin birbirilerini daha iyi tanımalarına olanak sağlamak amacıyla bir Networking etkinliği ile gerçekleştireceğiz.

Network konusunda uzman Sayın Erdal Uzunoğlu’nu ağırlayacağımız toplantımızda, Merhaba’nın Büyüsü diyeceğiz. Networking konusunun detaylı olarak anlatılacağı toplantıda, birbirimizi daha iyi tanımamızı sağlayacak bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Toplantı bitiminde her yıl olduğu gibi dostluklarımızı daha da pekiştirmek ve sezona keyifle başlamak için DJ eşliğinde eğleneceğimiz bir akşam yemeğimiz olacaktır.

Tüm üyelerimizi, proje açılışımıza ve sonrasında gerçekleşecek, sezon açılış toplantımız Erdal Uzunoğlu ile Networking Etkinliğine ve eğlenceli akşam yemeğimize bekliyoruz.

Etkinlik ücreti : 450 TL

Yer: Ankara Sheraton Otel

Tulipya Salonu

Tarih: 19 Eylül 2022, Pazartesi

Program:

15:00 – 16:00 ANGİKAD Girişimcilik Yolu Projesi Açılışı Basın Toplantısı

16:00 – 17:00 Kokteyl

17:00 – 19:30 Sezon Açılış Toplantısı

                      Erdal Uzunoğlu – Merhaba’nın Büyüsü

                      Networking Etkinliği

 

19:30              Akşam yemeği ve DJ Eşliğinde Eğlence