Duyurular | ANGİKAD WEBINAR "SIRA DIŞI DÖNEMDE İÇ VE DIŞ DİNGİNLİK VE VERİMLİLİK"

ANGİKAD WEBINAR

ANGİKAD WEBINAR "SIRA DIŞI DÖNEMDE İÇ VE DIŞ DİNGİNLİK VE VERİMLİLİK"

30/04/2020

Değerli Üyelerimiz,

30 Nisan 2020, Perşembe günü, Saat 11:30’da, ANGİKAD Yönetim Kurulu Üyesi Dt. Zerrin Işık Tüfekçi moderatörlüğünde Denge Merkezi Kurucusu, Profesyonel Koç Dr. Zerrin Başer tarafından gerçekleştirilecek olan, SIRA DIŞI DÖNEMDE İÇ VE DIŞ DİNGİNLİK VE VERİMLİLİK başlıklı video konferans için kayıt linkini aşağıda bilgilerinize sunarız.
Kayıt yaptırmak için:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_UHByKSPaSUW7k7PAWpEf2A  
Kayıt yaptırdıktan sonra, giriş onayınız, mail adresinize gönderilecektir.
Webinar Konuşmacıları: 
DR. ZERRİN BAŞER, MCC (KURUCU LİDER @DENGE MERKEZİ DANIŞMANLIK)
Aile Hekimi olan Dr. Zerrin Başer, Denge Merkezi Danışmanlık şirketinin kurucu lideridir. Kişi ve kurumların potansiyellerini ortaya çıkaran bütünsel metodolojiler, değer ve insan odaklı sistem yaklaşımlarla, Erickson Coaching International’ın Türkiye temsilcisi ve danışma kurulu üyesi olarak Türkiye ve Avrupa Ülkelerinde uluslararası eğitmen, danışman, takım koçu ve koç olarak hizmet sunmaktadır. Özellikle üst düzey yönetici ve liderlere yönelik koçluk hizmetleri, liderlik programları uygulamakta, profesyonel koçluk mesleğinin Türkiye’de ve dünyada gelişimi için çalışmalar yapmaktadır. Denge Merkezi çatısı altında özellikle “Değer Odaklı İnsan Gelişimi” penceresinden kurumlar ve organizasyonlara yönetsel beceriler, koçluk, üst yönetim takım koçluğu, koçluk bakış açısı ile mentörlük gibi gelişim projeleri yürütmektedir. İnsanın liderlik potansiyelini ortaya çıkarmak üzere lider modellemeleri, üst düzey yönetici koçluğu ve mentörlük hizmetleri sunmaktadır.
DT. ZERRİN IŞIK TÜFEKÇİ (YÖNETİM KURULU ÜYESİ @ANGİKAD GİRİŞİMCİ İŞ KADINLARI DERNEĞİ)
1992 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş ve serbest diş hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. 1995 yılında kendi şirketi Evrensel Diş Polikliniği’ni kurmuştur ve mesleki çalışmalarına halen burada devam etmektedir. 2011 yılında Aachen Üniversitesinde Lazer alanında Mastership programını, 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümü, 2015 İtalya’da Guglielmo Marconi Üniversitesinde Oral İmplantoloji Masterını tamamlamıştır. 2017 yılından itibaren Başkent Üniversitesi Genel İşletme alanında doktora programına devam etmektedir. Pek çok aylık dergide aylık dergilere yazılar yazmaktadır. Yeni İnsan kitabının yazarlarındandır. İngilizce bilmektedir. Üyesi olduğu derneklerde gönüllü çalışmalarına devam etmekte ve ANGİKAD Girişimci İş Kadınları Derneği’nde ve Dekid Dental Klinik İşletmecileri Derneği’nde Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürmektedir. Evli ve bir oğlan bir kız çocuk annesidir.