Duyurular | ANGİKAD WEBINAR "UZAKTAN ÇALIŞMA VE VERİ GÜVENLİĞİ"

ANGİKAD WEBINAR

ANGİKAD WEBINAR "UZAKTAN ÇALIŞMA VE VERİ GÜVENLİĞİ"

16/04/2020

Değerli Üyelerimiz,

16 Nisan 2020, Perşembe günü, Saat 11:30’da, Paloalto Networks Ülke Müdürü Vedat Tüfekçi moderatörlüğünde Deloitte Türkiye Şirket Ortağı Burak Sadıç tarafından gerçekleştirilecek olan, UZAKTAN ÇALIŞMA VE VERİ GÜVENLİĞİ başlıklı video konferans için kayıt linkini aşağıda bilgilerinize sunarız.

 

Kayıt yaptırmak için:

https://zoom.us/webinar/register/WN_Sb5hsBqJSnaTMwZAutMgng 

 

Kayıt yaptırdıktan sonra, giriş onayınız, mail adresinize gönderilecektir.

Webinar Konuşmacıları:

 

BURAK SADIÇ (Şirket Ortağı @Deloitte Türkiye) 

Burak, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Yirmi beş sene danışmanlık ve yönetim deneyimi bulunan Burak, profesyonel yaşamı boyunca bir çok uluslararası şirket bünyesinde çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra, Siber Risk Danışmanlığı Lideri görevini yürütmek üzere Şirket Ortağı olarak Deloitte Türkiye’ye katılmıştır.

VEDAT TÜFEKÇİ (Ülke Müdürü @PaloAlto Networks)

1970 İstanbul doğumlu Vedat Tüfekçi, ilk ve orta öğrenimini Bursa da tamamladı. ODTÜ Elektrik-Elektronik mühendisliğinden 1993 yılında Yüksek Şeref derecesi ile mezun oldu. Telekomünikasyon ve Bilişim sektörüne Siemens’ te başladı. Cisco Türkiye ofisinin açılmasıyla Cisco ya katıldı. Bir çok Servis Sağlayıcı ve kamu e-devlet dönüşüm projesinde yer aldı. Bilkent Üniversitesi tam zamanlı MBA programından Yüksek Şeref ile mezun oldu. Cisco da Türkiye ve Ortadoğu Satış Bölge Müdürlüğünü yürüttü.2015 yılında, PaloAlto Networks Ülke Müdürü olarak göreve başladı, halen aynı firmada, Türkiye / CIS Bölge Direktörü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır.